• English
  • Deutsch
  • Russian
  • Spain
  • French

O nas

 

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej firmy. Firma EkoMeritum jest polską firmą specjalizującą się w konsultingu w zakresie ochrony środowiska.  W tej dziedzinie oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług. 

 

Nasza firma składa się z odpowiedzialnych i kompetentnych specjalistów oraz wspierana jest przez wyspecjalizowanych partnerów. Celem całego zespołu jest terminowe i rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani korzystając z naszych usług. 

Przez cały okres działalności dostosowujemy sposób obsługi do potrzeb klientów przez co najczęściej udaje się nam sprostać Państwa oczekiwaniom. - Działamy na terenie całego kraju.

Dzięki zaangażowaniu całego naszego Zespołu do grona naszych Klientów należy wiele firm reprezentujących różne branże.  Obecnie wśród naszych Klientów znajdują się nie tylko przedsiębiorstwa i urzędy ale również międzynarodowe koncerny.

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie, a przede wszystkim sposób działania, przekonały większość z naszych Klientów do kontynuowania korzystania z naszych usług o czym świadczą załączone, otrzymane przez nas listy referencyjne. 

Mamy nadzieję, że również Państwo zaufacie nam podejmując z nami współpracę !

Nasi eksperci chętnie pomogą Państwu uzupełnić brakujące elementy w obrębie ochrony środowiska (m.in. uaktualnić wymaganą dokumentację), dzięki czemu wywiążecie się Państwo z nałożonych na Was powinności w ramach obowiązującego prawa.

 

 

Zapraszamy do współpracy !!!