Ochrona powietrza Wprowadzanie zanieczyszczeń gazowych i pyłowych.

Wykonujemy wnioski o pozwolenia i zgłoszenia emisji gazów i pyłów do powietrza. Przygotowujemy wnioski o pozwolenia zintegrowane oraz decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach.

Zobacz więcej

Woda i Ścieki Warunki poboru i odprowadzania

Wykonujemy wnioski o pozwolenia wodnoprawne, dokumentacje hydrogeologiczne, projekty prac geologicznych. Przygotowujemy wnioski o pozwolenia zintegrowane oraz decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach.

Zobacz więcej

Gospodarka Odpadami Wytwarzanie, Przetwarzanie, Transport, Zbieranie.

Wykonujemy wnioski o pozwolenia na wytwarzanie, przetwarzanie, transport i zbieranie odpadów. Przygotowujemy wnioski o pozwolenia zintegrowane oraz decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach.

Zobacz więcej

Współpraca Zawsze z efektem

Otrzymując zlecenia realizujemy je szybko i rzetelnie. Otrzymane przez nas referencje to potwierdzają !!!

Zobacz więcej

Referencje

Przez cały okres działalności dostosowujemy sposób obsługi do potrzeb klientów przez co najczęściej udaje się nam sprostać Panstwa oczekiwaniom.   -    Działamy na terenie całego kraju.

 

Dzięki zaangażowaniu całego naszego Zespołu do grona naszych Klientów należy wiele firm reprezentujących różne branże.  Obecnie wśród naszych Klientów znajdują się nie tylko międzynarodowe koncerny ale również małe i średnie przedsiębiorstwa oraz urzędy.

 

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie, a przede wszystkim sposób działania, przekonały większość z naszych Klientów do kontynuowania korzystania z naszych usług o czym świadczą załączone, otrzymane przez nas listy referencyjne. 

 

Mamy nadzieję, że również Państwo zaufacie nam podejmując z nami współpracę !

      

Aby przejść do przeglądania naszych referencji proszę kliknąć link poniżej

 

 

Kliknij TU aby przejść do REFERENCJI

 

Gdy klikniecie Państwo w/w link po lewej  stronie wyświetli się lista referencji podzielonych według branż